archiwum

PODCAST - aktualizacja: 21 wrzesień 2007

Zestawienie audycji podcastowych które korzystają z naszej muzyki,umieszczonej w amerykańskim serwisie wlaśnie dla ludzi zajmujących się podcastem (i nie tylko)

Osiągalne tutaj:)

wrzesień 2007

Poniżej udostępniamy fragment naszego akustycznego koncertu, który odbył się 25 lipca 2007 r.


No Plastic Inside

Można też go ściągnąć w serwisie:

17 listopad 2006

W środę 18 października, gościlismy na antenie Radia Kaszebe w audycji Piotra Lessnaua "Czas młodych talentów". Zapis jej fragmentów możecie pobrać klikając tutaj.
Jest to plik ok. 40 MB (mono). Zawiera cały wywiad oraz kilka naszych utworów odtworzonych w radio. Było bardzo sympatycznie, a Piotr był.... bardzo dociekliwy:)

10 październik 2006

Poniżej kilka fragmentów audycji Piotra Lessnaua "Czas młodych talentów", która miała miesjce w środę, 11.10.2006 na antenie regionalnego Radia Kaszebe.

Plik mp3 (ok. 2 MB) można ścągnąć klikając tutaj.

lipiec 2006

02 lipca 2006 w audycji MINIMAX Piotra Kaczkowskiego pojawił się "Ending of Never Ending Story (voc)"Zapraszamy do posłuchania zapisu tego wydarzenia - plik mp3 (ok. 4 MB) można ścągnąć klikając tutaj.

19 maj 2006

Szósta część podcastu Borysa Kozielskiego pt. "Pozytywne Zacisze".
Tym razem mowa o radiu: o tym jakie było, jakie jest a jakie będzie. Wypowiedzi wielu ikon Polskiego Radia - takich jak Piotr Kaczkowski czy Tadeusz Sznuk. W audycji można znaleźć tez 3 nasze utwory. Polecamy!

28 październik 2005

I znowu Polskie Radio - tym razem PR BIS!
Ruszyła nasza stronka w serwisie BISLISTA Polskiego Radia BIS.


wrzesień 2005

PODCAST NA START!!!
nasze utwory pojawiają się w audycjach podcastowych czyli takich, które w dowolnej chwili można ściągnąc z internetu i posłuchać. Są to polskie:
"Pozytywne Zacisze" Borysa Kozielkiego. (w sierpniowej audycji jest nawet troche więcej o NPI - nieco mojej gadki-szmatki na tematy muzyczne)
oraz kanadyjski podcast
"Capital Rock Show", gdzie na stałe zagościł "A Hazy Valley".
Ponadto nasze utwory pojawiają się w innych podcastach w USA (np. Unsigned Podcast z Californi, czy The Amardillo Podcast z Texasu).


03 czerwiec 2005

Historyczna (wielkopomna jak mówią niektórzy:) chwila: nasz utwór "end that's not the end" został odtworzony przez Piotra Kaczkowskiego w niedzielnym Minimaxie. Zapis dziękowy - tutaj

26 czerwiec 2005

Jeśli już stało się to tradycją- odnotujmy, że "Coyotes Come..." również wdrapał się na 1 miejsce strefowej listy przebojów- w podgatunku Art-Rock. Wszystkim którzy się do tego przyczynili- wielkie dzięki:)
Dzięki!!!!

13 kwiecień 2005

Jeden z naszych utworków-"The last Ship in Gray Havens" osiągnął pierwsze miejsce na liście przebojów WP w podgatunku Art-Rock. Oczywiście na wszystkie "listy" patrzymy z przymrużeniem oka, ale jeśli w trudnych chwilach sięgacie po naszą muzykę, to jest to nie tylko bardzo miłe, ale jeszcze śmiało możemy powiedzieć: "to dla nas zaszczyt"
Dzięki!!!!

11 kwiecień 2005

Trchochę dzwonków do komórek w postaci SMAF (*.mmf). Oczywiście na bazie naszych utworów. Osiągalne tutaj:)

grudzień 2004

Info o naszym kolejnym albumie: "L. of L.V."


kwiecień 2004

Kilka zebranych w jedno informacji o albumiku "this place doesn't exist anymore..."


4 sierpień 2003

Utwór "Ghosts Busters" pojawił się w Strefie MP3 WP 1 sierpnia 2003 r.- w piątek. Już w poniedziałek wylądował na pierwszym miejscu listy przebojów mp3 (w podgatunku Art-Rock). Nie przykładamy dużej wagi do wszelkiego rodzaju muzycznych wyścigów, ale po prostu ... to było miłe...

19 maj 2003

15 maja 2003 na portalu "skijumping.pl" pojawił się obszerny materiał na temat utworu "Heart of Lothian" (dedykowanego Adamowi Małyszowi) i nie tylko.

Zobacz wywiad dla skijumping.pl


4 październik 2002

W dniach 3-4 października 2002 pojawiła się wzmianka w propozycjach WP. Dzięki temu całe rzesze internałtów pojawiły się na naszych stronach.